My Mimi folk popruhy na foťáky

Ako to začalo
Celý nápad začal tým, že som si chcela zaujímavo oživiť môj fotoaparát, kedže fotenie je mojou veľkou záľubou a svoju zrkadlovku brávam vždy so sebou. Rozhodla som sa teda skrášliť si popruh na foťák, kedže mám ľudové vzory a celkovo ľudové tradície veľmi rada a rozhodla som sa jeden taký si kúpiť. No problém nastal vtedy, ked’ som začala také popruhy hľadať. Nikde som nevedela zohnať taký popruh, aký som si predstavovala. Neostávalo mi teda nič iné, len si jeden vyrobiť.

Prvý My Mimi popruh bol biely s modrými a ružovými kvietkami. Po založení účtu na instagrame a následnom pridaním pár fotiek uplynulo pár dní a začali sa mi ozývať moji prví zákazníci. Odvtedy tvorbu neustále rozširujem o nové ľudové popruhy.

Výroba
Výroba takýchto popruhov pozostáva predovšetkým hľadaním zaujímavých materiálov a motívov, cez stuhy a kožu až po malé posuvné spony, ktorými sa dá nastaviť dĺžka popruhu. Všetky tieto veci sú následne starostlivo zošité a zabalené.

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil                        sedackynamieru                solisko        

Send this to a friend

  • Gerlachovský štít – Tri cesty k vrcholu. Dokument

    Dokument o najvyššom štíte Vysokých Tatier aj celého Karpatského oblúka, Gerlachovskom […]

  • Pekáreň TOFAKO

    Produkuje široký sortiment kvalitných výrobkov od rôznych druhov chleba, sladkého a slaného […]

  • Vitazel

    Vitazel je od roku 2002 pevným článkom zeleninárskeho trhu Slovenska. Program spoločnosti tvorí pestovanie, […]