My Mimi folk popruhy na foťáky

Ako to začalo
Celý nápad začal tým, že som si chcela zaujímavo oživiť môj fotoaparát, kedže fotenie je mojou veľkou záľubou a svoju zrkadlovku brávam vždy so sebou. Rozhodla som sa teda skrášliť si popruh na foťák, kedže mám ľudové vzory a celkovo ľudové tradície veľmi rada a rozhodla som sa jeden taký si kúpiť. No problém nastal vtedy, ked’ som začala také popruhy hľadať. Nikde som nevedela zohnať taký popruh, aký som si predstavovala. Neostávalo mi teda nič iné, len si jeden vyrobiť.

Prvý My Mimi popruh bol biely s modrými a ružovými kvietkami. Po založení účtu na instagrame a následnom pridaním pár fotiek uplynulo pár dní a začali sa mi ozývať moji prví zákazníci. Odvtedy tvorbu neustále rozširujem o nové ľudové popruhy.

Výroba
Výroba takýchto popruhov pozostáva predovšetkým hľadaním zaujímavých materiálov a motívov, cez stuhy a kožu až po malé posuvné spony, ktorými sa dá nastaviť dĺžka popruhu. Všetky tieto veci sú následne starostlivo zošité a zabalené.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami