Dajana Rodriguez

Som ambiciózna mladá baba, ktorá miluje módu a umenie. Vyštudovala som výtvarné umenie na univerzite Komenského Bratislave a tak sa celý môj život točí okolo umenia, krásy, histórie, módy a vlastnej tvorby. Počas môjho vysokoškolského štúdia vznikla značka a firma, ktorú mám dnes. Všetko začalo, keď som bola po stredej škole rok doma a potrebovala som novú kabelku. S maminou sme sa rozhodli, že ju vyrobíme. Šiť sme vedeli, tak sme sa nebáli to skúsiť. Vďaka rodinnej firme, v ktorej môj otec vyrábal kožené bundy v deväťdesiatych rokoch, som mala k dispozícií všetky potrebné nástroje na jej zhotovenie. Bolo to ťažké a trvalo to dlho, no podarilo sa to. Potom som na ňu dostala veľa pochvál od kamarátok a známych, čo ma veľmi tešilo. To pokračovalo, kabelky sa postupne predávali viac a viac, výroba sa rozširovala, vznikali nové modely, nakupovali sa kože, kovania či stroje a takto sa postupne za 6 rokov značka DR rozrástla do podoby, v ktorej je dnes.

S pomocou celej mojej rodiny dnes vyrábame a predávame kabelky do celého sveta. Veľmi ma teší, že môžem pokračovať v rodinnej tradícii vyrábania produktov z kože. Každý nový dizajn kabelky je iný, ako ten predtým a každému venujem maximálnu starostlivosť a pozornosť. Pri tvorbe ma inšpirujú skúsenosti z každodenného života. Hoci som mladá, mojim cieľom je tvoriť univerzálne kabelky, ktoré nie sú zamerané na určitý konkrétny štýl alebo vekovú skupinu. V mojej ponuke sú ako klasické kabelky tak aj kabelky jedinečné, originálne.

Slovensko mi je a bolo inšpiráciou…

Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde som objavila prekrásne ľudové výšivky. Potom sme počas tvorby kolekcie prešli Vysoké Tatry, plavili sme sa v Pieninách, pochodili sme nádherný skanzen v Starej Ľubovni a skončili sme v historických uličkách starej Bratislavy.  Táto kolekcia je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou. Tieto luxusné kúsky sú tradičné a moderné zároveň. Kolekciu venujem Slovensku a jeho ľudom a idem s ňou do celého sveta. Nech všetci vedia, že MY sme to najkrajšie SRDCE EURÓPY 🙂

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend