Retro Bijou

Originálny slovenský ručne robený drevený šperk a suvenír v jednom.

Od roku 2012 Retro Bijou prináša našincom, lokálpatriotom, zahraničným slovákom ako i turistom, ako jediný na trhu – drevený šperk s historickými ako i folklórnymi motívmi. Naše produkty sú vyrábané v malých sériách s veľkou dávkou záľuby v práci s drevom. Samozrejme, že pri výrobe používame aj stroje, keďže inak by nebolo možné tieto produkty vyrobiť, ale popritom dbáme na tradičnú ručnú prácu. Našim cieľom je prepojiť umenie, dizajn a ľudovú kultúru do atraktívnych a originálnych nadčasových produktov.

Zdroj text a foto: Retro Bijou facebook.com/RetroBijou

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend