Retro Bijou

Originálny slovenský ručne robený drevený šperk a suvenír v jednom.

Od roku 2012 Retro Bijou prináša našincom, lokálpatriotom, zahraničným slovákom ako i turistom, ako jediný na trhu – drevený šperk s historickými ako i folklórnymi motívmi. Naše produkty sú vyrábané v malých sériách s veľkou dávkou záľuby v práci s drevom. Samozrejme, že pri výrobe používame aj stroje, keďže inak by nebolo možné tieto produkty vyrobiť, ale popritom dbáme na tradičnú ručnú prácu. Našim cieľom je prepojiť umenie, dizajn a ľudovú kultúru do atraktívnych a originálnych nadčasových produktov.

Zdroj text a foto: Retro Bijou facebook.com/RetroBijou

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami