Abreadbag Vrecúška z ľanu na pečivo

Abreadbag a tvorba z ľanu vznikla jedným jednoduchým nápadom a jedným voňajúcim bochníkom chleba, zároveň s cieľom v domácnosti minimalizovať odpad, recyklovať a uchovávať potraviny a pečivo v prírodných obaloch a tým šetriť našu prírodu a životné prostredie.

Všetky látky, z ktorých sa šijú vrecúška a aj samotný ľan sa vopred predpierajú a až potom z nich vznikajú samotné výrobky. Pracujem výlučne s prírodnými materiálmi.
Ďakujem za spätné väzby všetkým mojim zákazníkom a nesmierne si ich vážim, moja tvorba sa aj vďaka tomu v priebehu roka rozšírila o iné výrobky, doplnil sa sortiment s bytovými doplnkami a s úžitkovým textilom, s prestieraním, so servírovacími košíkmi, nákupnými taškami.

Zameriavam sa hlavne na slovenský trh a postupne a malými krokmi výrobky putujú aj za naše hranice, kupujú si ich najmä Slováci žijúci v zahraničí, ktorí si chcú priniesť do svojich nových príbytkov spomienky a vôňu pravej slovenskej domoviny.

Čím sú charakteristické moje produkty? Pri ich kúpe budete mať istotu, že vlastníte originálny slovenský výrobok z prírodných materiálov, ručne vyrobený, s kvalitne prepracovanými detailami a hlavne dlhodobo použiteľný. Som otvorená a flexibilná aj k požiadavkám zákazníka, realizujem návrhy do interiérov a exteriérov.

Komunikácia a spolupráca je pre mňa veľmi dôležitá, nekončí sa to samotným predajom, ale pokračuje aj ďalej. Je to veľká zodpovednosť a chcem, aby každý zákazník dostal to, čo si objednal a za čo zaplatil, zaujímame sa o to, či je s výrobkom a s jeho používaním spokojný. Naše ľanové výrobky majú nielen úžitkovú, ale aj morálnu hodnotu, tvorím na základe pravidiel : vedieť kto som, nezabudnúť na tradície a pretransformovať ich do dnešnej modernej doby, zodpovedne ísť za kvalitou výrobkov a vážiť si každého svojho zákazníka.

Zdroj text a foto: Abreadbagfacebook.com/Abreadbag