Interierkov – kovaný dizajn – výroba zo železa

Interierkov – kovaný dizajn – výroba zo železa, umelecké kováčstvo Ján Kaniansky funguje od 2001… Snaha umeleckého kováčstva Ján Kaniansky, s. r. o. je orientovaná hlavne na zákazníka, ktorého požiadavky nám dávajú možnosť neustáleho zlepšovania a preto starostlivo a detailne komunikujeme so zákazníkom od návrhu dizajnového prevedenia až po odovzdanie produktu.

Dizajnové prevedenie je prvý krok k vypracovaniu cenovej ponuky a pre umelecké kováčstvo Kaniansky je rovnako dôležité ako samotná výroba. Zapojíme naše bohaté skúsenosti do Vašej predstavy tak, aby kovaná brána, balkón či zábradlie od nášho umeleckého kováčstva vytvárali s domom harmonický celok.

Sme veľmi radi, keď nový zákazník príde s tým, že videl náš kovaný výrobok, alebo mu naše umelecké kováčstvo bolo odporučené spokojným zákazníkom. Takisto nás teší, keď nás opätovne osloví zákazník s tým, že znova potrebuje služby umeleckého kováčstva a nehľadá iného dodávateľa,pretože bol s nami spokojný.

Umelecké kováčstvo Ján Kaniansky výraba kované veci do interiéru ale i exteriéru: kovaný nábytok , kované doplnky, kované svietniky, kované poštové, ruže, kvety, kované zábradlia, kované brány, kované ploty, kované balkóny.