Drevené kravaty ERMAR

Začiatkom roku 2016 sa v mojej hlave zrodila myšlienka prísť na trh s niečim novým – výnimočným. A tak sa zrodila prvá drevená kravata ERMAR, čo považujem za svoju dominantu v rámci portfólia. Na základe tlaku od verejnosti som sa rozhodol vyrábať aj drevené motýliky, manžetové gombíky a mnoho iných doplnkov.

Drevo, ktoré využívam na svoju produkciu pochádza z demotážií starých budov a preto ho nazývam recyklované. Ide o viac ako storočné dubové časti domu a teda podlahy, trámy a vonkajšie obklady. Každý jeden kus v sebe nesie príbeh a históriu. Vždy som bol zástancom toho, že každý jeden produkt z mojej dielne musí mať v sebe dušu.

Verím, že Vás moja produkcia osloví, nech sa páči…

Drevená kravata
Dominantou drevenej kravaty ERMAR je jej jednoduchosť, elegancia a zároveň jedinečnosť. Hladký povrch recyklovaného dubového dreva ošetrený tvrdeným voskovým olejom si zamilujete už po prvom dotyku.

Drevený motýlik
Výnimočnosťou drevených motýlikov je hlavne precíznosť a kvalitná ručná práca. Zákazník si môže sám zvoliť tvar a odtieň dreva, takisto aj farebné prvevedenie textílie, ktorá je odnímateľná. Výhodou je teda možnosť jednoducho meniť textilnú časť za inú.

Manžetové gombíky
Každý gentlman vie, že záleží aj na najmenšom detaile. Vyniknúť a prilákať pozornosť iných sa dá aj vďaka výnimočným dreveným manžetovým gombíkom.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami