Woodenka

Srdečne Vás zdravím.
Moje meno je Denisa Halečková, som zo Spišskej Novej Vsi  a spolu s manželom tvoríme produkty z dreva pod značkou Woodenka. Drevo nás veľmi očarilo tým, že je to prírodný materiál s nekonečným množstvom podôb a že napriek svojej mohutnosti pôsobí skutočne jemným a nevtieravým dojmom.  A to je myslím si aj podstata našej práce, prinášať ľuďom doplnky z dreva, ktoré sú príťažlivými, jemnými, robia priestor, v ktorom sa nachádzajú útulným a vkusne zariadeným. A môžete sa spoľahnúť, že vždy spĺňajú aj úlohu funkčnosti.

Na začiatku tejto cesty stál módny výstrelok, ktorý je teraz už „must have“ každého pánskeho šatníka- drevený motýlik. Je to taká naša stálica, ku ktorej sme časom pridali aj detskú verziu, sponku pre slečnu a motýlik v podobe opaska pre mamku. Je milé keď rodinka nesie nejaký prvok, ktorý hovorí: „Patríme k sebe“.

Woodenka tvorí produkty z dreva, drevené motýliky, bytové doplnky

A keďže máme okolo seba mnoho priestoru, ľudí a udalostí, ktoré nás inšpirujú, nedalo sa ostať len pri motýlikoch. Momentálne sa rozvíjame smerom bytových doplnkov od vázičiek, hodín, nápisov, cez hojdy pre deti, po variabilné poličkové steny- pegboardy, ktoré sú mimoriadne užitočným a pekným doplnkom každej izby. My ho napríklad využívame v kuchyni na rôzne rastlinky, kvetinky, nákupný blok, samozrejme drevený 🙂 a fotky.
Taktiež „hojda“ je drevená preliezačka pre deti, má množstvo variácií ako sa dá pri hre použiť, ale je to vec, ktorá keď bude v detskej izbe aj päť či desať rokoch, tak to bude vec s hodnotou. Aj detská  izba môže byť totiž jednoduchá, vkusná a zároveň v sebe môže ukrývať kopec podnetov pre hru.

Do každej veci, ktorú vytvárame sa snažíme vniesť myšlienku a kvalitu trvácnosti, hodnoty a zmyslu. Veríme totiž, že domov má byť príjemným, útulným miestom, kde sa cítime najlepšie na svete. Preto aj našu prácu označujeme ako lásku k prírode, k drevu  a k pekným, trvácnym veciam s hodnotou. Jednoducho Woodenka. 🙂

Do budúcnosti chystáme množstvo noviniek, preto ak nás chcete sledovať alebo sa s nami spojiť, zatiaľ nás nájdete na sociálnych sieťach:
facebook.com/woodenka 
instagram.com/woodenka
sashe.sk/WOODENKA

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami