L&D – kovovýroba

Naše kovové výrobky a dekorácie sme začali vyrábať ako hobby, pre potešenie a úžitok seba, našich blízkych a priateľov. Postupne sa ľudia vracali a žiadali nás o originálne darčeky pre svojich známych. Toto bol impulz na to, aby sme svoju ponuku rozšírili a aj viac spropagovali.

Naši zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky svietnikov, stojanov na víno, mís na ovocie, stojanov pod vianočný stromček, adventných vencov, krbového náradia, rámov na zrkadlá a rôznych ďalších kovových dekorácii do bytu, domu,  záhrady, terasy či altánku. Každý výrobok prechádza našimi rukami od návrhu, cez rôzne techniky opracovania kovu až po finálnu úpravu a dekoráciu výrobku. K našich svietnikom ponúkame aj hand made sviečky. Samozrejme pristupujeme k zákazníkom aj individuálne. Po vzájomnej komunikácii a zistení predstáv zákazníka sa snažíme daný výrobok vyrobiť. Ich požiadavky a  spokojnosť nás posúvajú ďalej.

„Vaša spokojnosť je naším cieľom“

Zdroj text a foto: facebook.com/LD-kovovyroba

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend