L&D – kovovýroba

Naše kovové výrobky a dekorácie sme začali vyrábať ako hobby, pre potešenie a úžitok seba, našich blízkych a priateľov. Postupne sa ľudia vracali a žiadali nás o originálne darčeky pre svojich známych. Toto bol impulz na to, aby sme svoju ponuku rozšírili a aj viac spropagovali.

Naši zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky svietnikov, stojanov na víno, mís na ovocie, stojanov pod vianočný stromček, adventných vencov, krbového náradia, rámov na zrkadlá a rôznych ďalších kovových dekorácii do bytu, domu,  záhrady, terasy či altánku. Každý výrobok prechádza našimi rukami od návrhu, cez rôzne techniky opracovania kovu až po finálnu úpravu a dekoráciu výrobku. K našich svietnikom ponúkame aj hand made sviečky. Samozrejme pristupujeme k zákazníkom aj individuálne. Po vzájomnej komunikácii a zistení predstáv zákazníka sa snažíme daný výrobok vyrobiť. Ich požiadavky a  spokojnosť nás posúvajú ďalej.

„Vaša spokojnosť je naším cieľom“

Zdroj text a foto: facebook.com/LD-kovovyroba

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami