JanaFabry – Keramika

Tvorím pod značkou JanaFabry a kto som? Stala som sa spokojnou ženou so svojím poslaním. V keramike som sa našla a dúfam,že to poznať aj na mojich dielkach. Všetko ručne modelujem, tvarujem a štetcom glazujem. Jeden nápad rodí ďalší….

Ako som sa dostala k tvorbe?

Tvorím už odmala, mám to v krvi aj po predkoch. Starý otec, ktorého som nepoznala vraj krásne maľoval obrazy a našla som aj po mame z raného obdobia jej krajinky, ktoré som obdivovala. Chodila som na výtvarné krúžky a dopracovala som sa na strednú umeleckú školu. Tam ma najviac bavilo modelovanie z hliny a to som netušila, že skončím pri keramike. Vyštudovala som dizajn.

JanaFabry - Keramika

Moje prvé zamestnania boli v propagácii, aranžovala som výklady, robila kvetinárku, manažérku….. Všetko, čo som sa v živote naučila, teraz využívam. Kým som sa stala známou ako umelecká keramikárka, prešlo veľa vody, veľa pokusov a omylov. Ale hlavne nikdy som sa nevzdávala. Technológiu a všetko okolo keramickej výroby  som si sama naštudovala. Pamätám sa na svoj prvý glazovaný výpal, ktorý nebol vôbec slávny, ale bol môj! Začínala som malými soškami a drobnosťami. Kým prišli prvé objednávky, chodila som po remeselných trhoch. Teraz ma už zákazníci oslovujú cez internet. Robím aj veci na špeciálne želanie zákazníka, podľa môjho štýlu a jeho predstáv. To ma tiež  posúva dopredu v tvorbe a kreativite. Komunikácia predajom nekončí, starám sa o jeho dielko, až kým v poriadku nepríde na adresu. Pre mňa je  dôležité, aby bol aj zákazník spokojný. To je moje hlavné poslanie, robiť druhým radosť svojím talentom. Ja si pri práci oddýchnem a nabijem sa.  V každom dielku sú moje myšlienky a príbehy… Tak vkročte do môjho sveta farieb a tvarov a nechajte sa unášať fantáziou.

Moje dielka môžete nájsť na stránkach: facebook.com/JanaFabryKeramikasashe.sk/JanaFabry

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami