MAGI – ručná výroba z kože

,,Magi-ručná výroba z kože“ – na začiatku nesmelý nápad, dnes remeslo, v ktorom som sa našla…

Som vyštudovaná zdravotnícka záchranárka. Je to nádherné povolanie, ale stále mi niečo chýbalo k uspokojeniu mojej neposednej povahy. Už od detstva som mala silnú potrebu sebarealizácie a skúšala som rôzne veci, rôzne materiály, rôzne techniky. Až som objavila kožu, ktorá mi učarovala… Na začiatku mojej cesty nebolo nič, nemala som žiadne vedomosti o tom, ako sa s kožou pracuje, nemala som žiaden potrebný nástroj a ani nikoho v mojom okolí, kto by mi na začiatku pomohol. Mala som však veľkú chuť a odhodlanie a manžela, ktorý má v tom podporoval a stále podporuje.

MAGI - ručná výroba z kože, kabelky, opasky, zápisníky, fotoalbumyMojím prvým výrobkom bol ručne viazaný kožený zápisník. A keď som sa naučila ako tak pracovať s kožou, pustila som sa do prvej kabelky, ktorú som ušila mojej mamine. Na prvýkrát to nebolo až také zlé a tak som šila ďalšie a ďalšie a postupne sa zdokonaľovala. Dnes si zákazníci môžu vybrať zo základných tvarov, ktoré mám v ponuke, ale väčšinou robím na objednávku, keď si zákazník s mojou pomocou navrhne svoju vlastnú originálnu kabelku či pánsku tašku. A takéto jedinečné kúsky ma bavia najviac. Okrem kabeliek vyrábam aj zápisníky, fotoalbumy, opasky. Všetko, čo s kožou robím je výhradne ručná práca. Kožu si sama farbím, ošetrujem, ručne šijem. Každá kabelka, ktorú vyrobím je pre mňa vzácna, vkladám do nej časť svojich myšlienok, časť svojho ja… a hlavne vyrábam ich s láskou.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami