Maem kids

Zo sveta Maem kids

Som mamou dvojičiek, vďaka ktorým sa vo mne prebudila kreativita a stali sa mojou inšpiráciou pre začiatok tvorby pod značkou Maem kids. Začalo to hniezdom, no rovnako ako mne, tak aj ostatným maminám sa páči, keď izbička krásne ladí, preto vznikali ďalšie a ďalšie produkty, ktoré začali vytvárať krásne sety.

„Ušité s láskou pre detský svet.“

Značka vytvorená pre krásne princezné a malých hrdinov. Produkty šité z certifikovaných materiálov s originálnymi autorskými motívmi a najmä s dôrazom na bezpečnosť, praktickosť a jednoduchosť. Nájdete u nás hniezda pre bábätká alebo veľkáčov, zavinovačky, ulitky pre lepší spánok, dečky, mantinely do postieľky, ochranné Sisy do postelí,  posteľné prádlo, vankúšiky rôznych tvarov, koše na hračky, hrkálky či ňuňákov. Rovnako môžete zaznamenávať rast počas prvého roku vašich drobcov na autorských miľníkových podložkách, či dopriať im súkromie v jednom z cirkusových stanov, baldachýnov alebo teepee. Novinkou sú teplákové šaty pre tehuľky, netehuľky a kojace maminy #bymaemmom a v rovnakej verzii pre mini ženy #mamaadcera #maemkids. Všetky produkty vznikajú pod slovenskými rukami na Slovensku. Látky sú potlačné u slovenského dodávateľa s dôrazom na bezpečnosť a certifikáciu aj pre najmenšie bábätká. Ohľaduplne pristupujeme aj k nepotrebným zvyškom materiálu, ktoré nikdy nevyhadzujeme ale snažíme sa využiť maximum, či už vytvorením nového produktu alebo darovaním ľudom na kreatívne tvorenie.

Vitajte vo svete Maem kids! 🙂

Zdroj text a foto: maemkids.comfacebook.com/maemkids

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        solisko                komjathi        sorea        

Send this to a friend