Maem kids

Zo sveta Maem kids

Som mamou dvojičiek, vďaka ktorým sa vo mne prebudila kreativita a stali sa mojou inšpiráciou pre začiatok tvorby pod značkou Maem kids. Začalo to hniezdom, no rovnako ako mne, tak aj ostatným maminám sa páči, keď izbička krásne ladí, preto vznikali ďalšie a ďalšie produkty, ktoré začali vytvárať krásne sety.

„Ušité s láskou pre detský svet.“

Značka vytvorená pre krásne princezné a malých hrdinov. Produkty šité z certifikovaných materiálov s originálnymi autorskými motívmi a najmä s dôrazom na bezpečnosť, praktickosť a jednoduchosť. Nájdete u nás hniezda pre bábätká alebo veľkáčov, zavinovačky, ulitky pre lepší spánok, dečky, mantinely do postieľky, ochranné Sisy do postelí,  posteľné prádlo, vankúšiky rôznych tvarov, koše na hračky, hrkálky či ňuňákov. Rovnako môžete zaznamenávať rast počas prvého roku vašich drobcov na autorských miľníkových podložkách, či dopriať im súkromie v jednom z cirkusových stanov, baldachýnov alebo teepee. Novinkou sú teplákové šaty pre tehuľky, netehuľky a kojace maminy #bymaemmom a v rovnakej verzii pre mini ženy #mamaadcera #maemkids. Všetky produkty vznikajú pod slovenskými rukami na Slovensku. Látky sú potlačné u slovenského dodávateľa s dôrazom na bezpečnosť a certifikáciu aj pre najmenšie bábätká. Ohľaduplne pristupujeme aj k nepotrebným zvyškom materiálu, ktoré nikdy nevyhadzujeme ale snažíme sa využiť maximum, či už vytvorením nového produktu alebo darovaním ľudom na kreatívne tvorenie.

Vitajte vo svete Maem kids! 🙂

Zdroj text a foto: maemkids.comfacebook.com/maemkids

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami