Tojekus

Teší nás, že ste nakukli za našu vidiecku bránku a budeme radi, ak sa budete cítiť útulne. Kúsok romantiky, pohodlia a nostalgie. Ak vás vidiecky štýl očarí rovnako ako nás, zacítite omamnú vôňu čerstvo napečených babičkiných koláčov. Dovoľte nám vytvoriť pre vás útulný domov. S láskou vás obklopíme harmóniou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad, nádych i dotyk.

Tvoríme poctivý slovenský Hand – Made nábytok vo vidieckom štýle. Miesime staré s novšími, neutrálne s farebnejšími a vždy sa snažíme vytvoriť kúsok, ktorý prežije skúšku času rovnako, ako jeho predchodcovia.

Zameriavame sa predovšetkým na zariaďovanie interiérov, v ktorých z jednotlivých „kúskov“ vytvárame harmonický celok, ale i na výrobu kusového nábytku. Nenechávajú nás chladnými ani staršie veci, ktoré čakajú na znovuzrodenie. Nech sú akokoľvek poznačené zubom času, snažíme sa z každého z nich dostať to najlepšie, zachrániť to najcennejšie.

Naše „kúsky“ sú rýdzo slovenské, voňavé, naše…. Každý náš „TO JE KUS“ je iný kus, nemáme kopírku, o to viac sa nám to páči. Milujeme nedokonalosť a neuhladenosť vidieckeho štýlu, vôňu dreva a jeho výraznú kresbu. Napriek tomu dbáme o starostlivé a kvalitné opracovanie, pevnosť a vysokú životnosť každého „kúsku“. Darí sa nám to práve vďaka kvalitným materiálom, výrobe nábytku vcelku, bez možnosti demontáže a našej láske k práci s drevom.

Sme ona a on a bude nám cťou priniesť k vám domov kúsok teplého vidieka.

Robíme to, čo milujeme.
Milujeme to, čo robíme.
… buch – buch, buch – buch…..

Zdroj text a foto: facebook.com/Tojekus

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami

Send this to a friend