Tojekus

Teší nás, že ste nakukli za našu vidiecku bránku a budeme radi, ak sa budete cítiť útulne. Kúsok romantiky, pohodlia a nostalgie. Ak vás vidiecky štýl očarí rovnako ako nás, zacítite omamnú vôňu čerstvo napečených babičkiných koláčov. Dovoľte nám vytvoriť pre vás útulný domov. S láskou vás obklopíme harmóniou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad, nádych i dotyk.

Tvoríme poctivý slovenský Hand – Made nábytok vo vidieckom štýle. Miesime staré s novšími, neutrálne s farebnejšími a vždy sa snažíme vytvoriť kúsok, ktorý prežije skúšku času rovnako, ako jeho predchodcovia.

Zameriavame sa predovšetkým na zariaďovanie interiérov, v ktorých z jednotlivých „kúskov“ vytvárame harmonický celok, ale i na výrobu kusového nábytku. Nenechávajú nás chladnými ani staršie veci, ktoré čakajú na znovuzrodenie. Nech sú akokoľvek poznačené zubom času, snažíme sa z každého z nich dostať to najlepšie, zachrániť to najcennejšie.

Naše „kúsky“ sú rýdzo slovenské, voňavé, naše…. Každý náš „TO JE KUS“ je iný kus, nemáme kopírku, o to viac sa nám to páči. Milujeme nedokonalosť a neuhladenosť vidieckeho štýlu, vôňu dreva a jeho výraznú kresbu. Napriek tomu dbáme o starostlivé a kvalitné opracovanie, pevnosť a vysokú životnosť každého „kúsku“. Darí sa nám to práve vďaka kvalitným materiálom, výrobe nábytku vcelku, bez možnosti demontáže a našej láske k práci s drevom.

Sme ona a on a bude nám cťou priniesť k vám domov kúsok teplého vidieka.

Robíme to, čo milujeme.
Milujeme to, čo robíme.
… buch – buch, buch – buch…..

Zdroj text a foto: facebook.com/Tojekus

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend