HOFFEbelts Kožené opasky

Špecializovaná výroba a predaj kožených opaskov na každú príležitosť.

Celé to začalo pred vyše dvadsiatimi rokmi na východnom Slovensku v meste Spišská Nová Ves. Ako firma REHOFF ( prvý názov ) sme sa od založenia venovali ručnej výrobe kožených opaskov z vtedy dostupných materiálov. Roky plynuli a krok za krokom sme rozširovali výrobné procesy , zlepšovali celkové prevedenie výrobkov a investovali do kvalitných materiálov či strojov od renomovaných firiem.

Takýmto štýlom sa nám podarilo prepracovať až do súčasnosti kde je naša misia jasná: poctivá výroba originálnych a kvalitných produktov s dôrazom na detail. Či už ide o použité materiály, balenie produktov, komunikáciu so zákazníkom či prezentáciu našej firmy. Na každom detaile nám záleží a to nás odlišuje od ostatných výrobcov opaskov …

K hlavnému výrobnému procesu patria klasické opasky do obleku a do riflí. Na odlíšenie našej produkcie sme vytvorili kreatívnu kolekciu MAC , pod ktorou ručne vyrábame kreatívne opasky od výmyslu sveta. Hlavným znakom kolekcie MAC ( Majestic Abrasion Collection ) je detailné vypracovanie kože. Okrem brúsenia používame rôzne techniky potlače , šitia , nitovania , nástrekov a ďalších „tajných“ receptúr. Celú našu aktuálnu tvorbu nájdete priamo  v našom e-shope HOFFEbelts.

Zdroj text a foto: hoffebelts.comfacebook.com

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend