HOFFEbelts Kožené opasky

Špecializovaná výroba a predaj kožených opaskov na každú príležitosť.

Celé to začalo pred vyše dvadsiatimi rokmi na východnom Slovensku v meste Spišská Nová Ves. Ako firma REHOFF ( prvý názov ) sme sa od založenia venovali ručnej výrobe kožených opaskov z vtedy dostupných materiálov. Roky plynuli a krok za krokom sme rozširovali výrobné procesy , zlepšovali celkové prevedenie výrobkov a investovali do kvalitných materiálov či strojov od renomovaných firiem.

Takýmto štýlom sa nám podarilo prepracovať až do súčasnosti kde je naša misia jasná: poctivá výroba originálnych a kvalitných produktov s dôrazom na detail. Či už ide o použité materiály, balenie produktov, komunikáciu so zákazníkom či prezentáciu našej firmy. Na každom detaile nám záleží a to nás odlišuje od ostatných výrobcov opaskov …

K hlavnému výrobnému procesu patria klasické opasky do obleku a do riflí. Na odlíšenie našej produkcie sme vytvorili kreatívnu kolekciu MAC , pod ktorou ručne vyrábame kreatívne opasky od výmyslu sveta. Hlavným znakom kolekcie MAC ( Majestic Abrasion Collection ) je detailné vypracovanie kože. Okrem brúsenia používame rôzne techniky potlače , šitia , nitovania , nástrekov a ďalších „tajných“ receptúr. Celú našu aktuálnu tvorbu nájdete priamo  v našom e-shope HOFFEbelts.

Zdroj text a foto: hoffebelts.comfacebook.com