HOFFEbelts Kožené opasky

Špecializovaná výroba a predaj kožených opaskov na každú príležitosť.

Celé to začalo pred vyše dvadsiatimi rokmi na východnom Slovensku v meste Spišská Nová Ves. Ako firma REHOFF ( prvý názov ) sme sa od založenia venovali ručnej výrobe kožených opaskov z vtedy dostupných materiálov. Roky plynuli a krok za krokom sme rozširovali výrobné procesy , zlepšovali celkové prevedenie výrobkov a investovali do kvalitných materiálov či strojov od renomovaných firiem.

Takýmto štýlom sa nám podarilo prepracovať až do súčasnosti kde je naša misia jasná: poctivá výroba originálnych a kvalitných produktov s dôrazom na detail. Či už ide o použité materiály, balenie produktov, komunikáciu so zákazníkom či prezentáciu našej firmy. Na každom detaile nám záleží a to nás odlišuje od ostatných výrobcov opaskov …

K hlavnému výrobnému procesu patria klasické opasky do obleku a do riflí. Na odlíšenie našej produkcie sme vytvorili kreatívnu kolekciu MAC , pod ktorou ručne vyrábame kreatívne opasky od výmyslu sveta. Hlavným znakom kolekcie MAC ( Majestic Abrasion Collection ) je detailné vypracovanie kože. Okrem brúsenia používame rôzne techniky potlače , šitia , nitovania , nástrekov a ďalších „tajných“ receptúr. Celú našu aktuálnu tvorbu nájdete priamo  v našom e-shope HOFFEbelts.

Zdroj text a foto: hoffebelts.comfacebook.com

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami