TalkFolk – Maľovaný nábytok a interiérové doplnky

Štúdio TalkFolk je malé rodinné umelecké štúdio nachádzajúce sa v Senci. Láska ku kultúrnemu dedičstvu a snaha povzbudiť záujem o maľovanie ako o tradičné remeslo nás priviedla k založeniu vlastnej dielne. Venujeme sa výrobe maľovaného nábytku, interiérových doplnkov a hračiek a hľadáme aktuálne riešenia, ktoré umožnia štýlovo pokračovať starému remeslu v súčasnosti. Pri práci vychádzame nielen z etnografických zdrojov,  ale vnášame aj kus vlastnej tvorby a umelecky spracovávame pôvodné motívy a vzory.

Maľujeme na staré aj nové drevo a nábytok.

TalkFolk - Maľovaný nábytok a interiérové doplnky, malé rodinné umelecké štúdioKeď si neviete dovoliť skutočnú starožitnú vec s históriou alebo stav ci farebnosť maľovaného antikvariátu Vám nevyhovuje, navrhneme pre Vás vhodné riešenie. Pomôžeme Vám aj s výberom tradičného a zároveň originálneho darčeka, ktorý utkvie v pamäti a pretrvá dlhé roky. Prispejeme k založeniu Vašej rodinnej tradície v podobe individuálnej, pre Vás vymaľovanej truhlice či truhličky, ktorú viete použiť ako dar na svadbu alebo narodenie dieťaťa. Poradíme, ako vytvoriť útulný novodobý interiér a integrovať doňho elementy starožitných, ručne robených, malieb. Zabavíme Vás neobvyklými maľovanými hračkami či suvenírmi inšpirovanými slovenským folklórom.

Pracujeme s presvedčením, že tradičné remeslá si majú nájsť cestu aj dnes a stať sa zdrojom moderných nápadov a riešení, a taktiež niečím, čo dodá modernému životu trochu tradície a šarmu jedinečnej ručnej výroby urobenej od srdca.

Talk Folk – Ľudovo povedané, s láskou urobené!

Zdroj text a foto: TalkFolk.eufacebook.com/TalkFolkinstagram.com/talkfolk
Aktuálne maľované doplnky skladom nájdete na Sashe.sk/TalkFolk

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend