Z fotky do DREVA

„Prečo práve Z FOTKY DO DREVA? Pretože stačí poslať fotku, a ja sa Vám ju pokúsim čo najreálnejšie preniesť do dreva. “

Venujem sa ručnej výrobe drevorezieb podľa jedinečných momentov zachytených na fotografii. Vyrábam drevorezby v 3D podobe, na ktorých sú zachytené portréty ľudí, rodinné stretnutia, príroda, zvieratá, autá, budovy, logá, náboženské motívy a iné tradičné alebo netradičné motívy. Mojou inšpiráciou sú moji zákazníci, pretože práve vďaka nim, vďaka ich fotografiám, ich nápadom a požiadavkám, vznikajú moje diela. Výsledkom mojej práce sú obrazy, ktoré sú unikátnym umeleckým dielom a pamiatkou na celý život. Mojím cieľom je vytvárať diela, ktoré sa stanú rodinným dedičstvom a budú sa dediť z generácie na generáciu. Najnovšie sa venujem aj výrobe drevorezieb väčších rozmerov, ako sú napríklad sochy, lavičky.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami