Z fotky do DREVA

„Prečo práve Z FOTKY DO DREVA? Pretože stačí poslať fotku, a ja sa Vám ju pokúsim čo najreálnejšie preniesť do dreva. “

Venujem sa ručnej výrobe drevorezieb podľa jedinečných momentov zachytených na fotografii. Vyrábam drevorezby v 3D podobe, na ktorých sú zachytené portréty ľudí, rodinné stretnutia, príroda, zvieratá, autá, budovy, logá, náboženské motívy a iné tradičné alebo netradičné motívy. Mojou inšpiráciou sú moji zákazníci, pretože práve vďaka nim, vďaka ich fotografiám, ich nápadom a požiadavkám, vznikajú moje diela. Výsledkom mojej práce sú obrazy, ktoré sú unikátnym umeleckým dielom a pamiatkou na celý život. Mojím cieľom je vytvárať diela, ktoré sa stanú rodinným dedičstvom a budú sa dediť z generácie na generáciu. Najnovšie sa venujem aj výrobe drevorezieb väčších rozmerov, ako sú napríklad sochy, lavičky.

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        solisko                komjathi        sorea

Send this to a friend