Ndizajn

Som študentka vysokej školy a mojím hobby je vyrezávanie z dreva. Mnohí sa pýtajú prečo práve drevo. Milujem jeho vôňu a uprednostňujem prírodné materiály pred umelými. K tvorbe z dreva som sa dostala pred 4 rokmi počas strednej školy, za čo vďačím svojmu priateľovi , ktorý vo mne objavil skrytý talent. Práve on ma nahovoril kúpiť si prvú lupienkovú pílku, pretože videl, že sa stále snažím niečo vytvoriť z dreva a že mám veľmi blízko k tomuto materiálu. Aktuálne sa venujem tvorbe svadobných dekorácií, fotoalbumov a doplnkov do interiéru nie len pre dospelých ale aj pre deti. Pre deti som navrhla sadu drevených dekorácií na tvorenie vo veľkonočnej aj vianočnej tématike. Aktuálnym hitom sú zápichy na narodeninovú tortu. Veľa vecí však vyrábam na želanie zákazníkov.

Zdroj text a foto:  facebook.com/ndizajn.sk

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil                        sedackynamieru                solisko        

Send this to a friend

  • Pekáreň TOFAKO

    Produkuje široký sortiment kvalitných výrobkov od rôznych druhov chleba, sladkého a slaného […]

  • Vitazel

    Vitazel je od roku 2002 pevným článkom zeleninárskeho trhu Slovenska. Program spoločnosti tvorí pestovanie, […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]