Drevené motýliky Marseen

Marseen je slovenská značka,  ručne vyrábaných dizajnových motýlikov z jedinečných drevín s unikátnou a neopakovateľnou kresbou dreva, takže každý motýlik je len jeden a je originál. Našou inšpiráciou je sama príroda a spätosť s ňou. Základom je tvorba samotnej prírody, ktorú my už len tak „doťukneme“.

Vďaka našej láske k drevu, jeho kresbe, vôni a úcte k prírode i tradičnému remeslu prinášame na slovenský trh inovatívne ručne vyrábané dizajnové produkty. Pri ich navrhovaní využívame zásadne kvalitný masív unikátnych drevín. Špecializujeme sa na anomálie kresby drevín, z ktorých sa v našich rukách rodia jednotlivé výrobky, ktoré vynikajú nielen svojim precíznym opracovaním, ale aj neopakovateľným dizajnom. V Marseen sa držíme hesla „V jednoduchosti je krása…“. Naše kolekcie ponúkajú jedinečnosť v kombinácii s krásnymi farbami, sú určené pre pánov, ktorí chcú zaujať a taktiež pre malých gentlemanov ale aj pre dámy, ktoré rady vystúpia z davu.

Tvorbu inšpirovanú prírodou pretvárame do výnimočných kúskov, z ktorých je každý jedinečným originálom.

 

Drevené motýliky - Marseen

Elegancia, príťažlivosť, výnimočnosť, prestíž, sebavedomie. Toto sú atribúty každého človeka novej generácie. Drevené motýliky sú určené pre tých, ktorí sú originálni, kreatívni, inovatívni, pre tých ktorí nemajú chuť plávať s davom, ale vo svojej podstate uznávajú tradície a je v nich aj kus hravého dieťaťa. Navyše drevo v sebe skrýva životný príbeh a v súčasnosti je to najnovšie používaný materiál módneho priemyslu. Stačí si vybrať správnu príležitosť, outfit a typ. Každý jeden drevený motýlik je s osobitým prístupom a láskou ručne opracovaný, až k jeho finálnej dokonalosti. Ak chcete vyniknúť svojim jedinečným štýlom v každej spoločnosti a zároveň sa nebojíte staviť na skutočne zaujímavé doplnky, drevený motýlik s manžetovými gombíkmi a trakmi  je pripravený dotiahnúť váš outfit k úplnej dokonalosti! Pre malých aj veľkých! Spozornieť by mali aj dámy. Správny šmrnc vášmu chlapovi dodá práve drevený motýlik ale taktiež aj traky, takže dolaďte ho k svojim šatám a budete párom, na ktorý sa nezabúda.

Ak teda tieto doplnky ešte nie sú súčasťou vášho šatníka, mali by ste to čo najskôr zmeniť. Motýlik a traky nielen dopĺňajú štýl muža, ale radikálne prispievajú k jeho atraktivite a trendovosti.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami