Western Family

Hlavným zameraním našej firmy je výroba a predaj kožených opaskov,  náramkov, kožených suvenírov a pod. Výrobky z našej produkcie sú charakteristické svojou originálnosťou, jedinečnosťou a vlastnou ručnou prácou. Na výrobu používame kvalitné hovädzie kože, ktoré zdobíme buď tepaním alebo sa predávajú bez vzoru. Firma Western Family dáva dôraz predovšetkým na kvalitu a nie na kvantitu, čo zaručuje spokojnosť našich zákazníkov. Počas vývoja výroby našich produktov neustále rozširujeme náš sortiment a preto veríme, že aj Vás zaujmú tieto výrobky, ktorých vzory a farby môžeme v možnej miere zrealizovať aj na základe Vašich osobných predstáv.

Naša firma Western Family bola oficiálne založená v roku 1995 mojím otcom, ale začiatky výroby sa datujú už od roku 1965, kedy sme svoje skúsenosti s kožou získali od starých majstrov z Prahy a Karlových Varov a ďalej ich zdokonaľovali až do dnešnej podoby. Mal som veľké šťastie, že koníčkom môjho otca bola práve práca s kožou, vďaka čomu som mal možnosť už od svojich 12-tich rokov tvoriť a zdobiť rôzne náramky i drobnosti. Zo začiatku bolo aj niekoľko nepodarkov, ale to patrí k tomu. Tvorím už 24 rokov a od výroby náramkov som sa vypracoval ku kvalitne prevedeným opaskom, ktoré máte možnosť vidieť na mojej stránke. Ku každému svojmu výrobku pristupujem so srdcom a snažím sa vytvoriť čo najkrajší výrobok.

Za tie roky som precestoval celé Slovensko od východu až na západ a bol som aj na takých nádherných miestach, ktoré by som asi nenavštívil, keby som sa nebol venoval práve ľudovej remeselnej tvorbe. Predávam na rôznych podujatiach po celom Slovensku, kde stretávam množstvo zaujímavých ľudí,  vďaka ktorým chcem naďalej tvoriť.