NoiArt

Maľovaniu sa venujem celý život. Odkedy som bola schopná udržať farbičky v ruke, bola toto moja najobľúbenejšia činnosť, okrem čítania kníh všetkého druhu a žánrov – to milujem rovnako. Študovala som matematiku, biológiu a genetiku, ale nakoniec moja tvorivá duša vyhrala nad vzdelaním a živím sa kreatívnou tvorbou. Najradšej mám prírodné materiály a veselé farby, čo môžete vidieť aj vo výrobkoch. Venujem sa viacerým výtvarným technikám a tiež grafike, najmä vektorovej. Značku NoiArt som založila pred 11 rokmi, postupne som sa s ňou presadila na handmade stránkach.

NoiArt ručne vyrábané šperky, dekorácie, vianočné ozdobyProdukty sú navrhnuté a vyrobené mojimi rukami, na Slovensku. V ponuke značky NoiArt nájdete hotové výrobky, ale aj materiál na tvorenie, z ktorého si môžete podobné výrobky vyrobiť sami doma. Hlavným materiálom je v mojej tvorbe drevo. Je to tradičný, ekologický a veľmi vďačný materiál. Hotové výrobky sa delia na šperky, dekorácie, menovky, pečiatky, krabičky, rámiky na fotografie, rekvizity na fotenie a výrobky z papiera – bloky, pohľadnice, visačky. Drevené výrobky sú ručne maľované nezávadnými akrylovými (vodouriediteľnými farbami) a pre zvýšenie trvanlivosti a kvality lakované priesvitným lakom vhodným na detské hračky podľa STN-EN-71. Všetky výrobky sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku s vlastným dizajnom a originálnym spracovaním.

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

Partneri projektu

iprofil        

        sedackynamieru

        solisko

Send this to a friend

  • Malý a Veľký Rozsutec

    Veľký Rozsutec (1 609,7 m n. m.) je vrch v Krivánskej Malej Fatre. Je považovaný za jeden z najkrajších […]

  • Vinárstvo HR Winery

    Vinárstvo HR Winery sa nachádza v južno-slovenskej vinohradníckej oblasti v obci Gbelce. Pestujeme 24 odrôd, ale do […]

  • Zlobivá 2426 m

    Video od: Vlado Vričan Zlobivá je štíhly trojvrcholový štít v hlavnom hrebeni Vysokých […]