SlofBow

Ako malé dieťa som rada sedávala vedľa starkej, ktorej ruky dokázali robiť zázraky s vlnou, ihlicami, háčikom či ihlou a niťou. Mala som asi 10 rokov, keď som sa naučila štrikovať a postupne aj háčkovať. Moja mamina veľmi rada vyšívala a spolu s ňou som podľahla krížikovej vášni. So strednou školou prišiel internát a veľmi málo voľného času, ktorý som chcela tráviť s rodinou. Našla som si novú záľubu v pečení. Až minulý rok, keď sa mojej kamarátke narodila dcérka som sa vrátila k ručným prácam a háčkovala som rôzne papučky, čiapočky a podobne. Momentálne som študentkou vysokej školy a popri učení sa som znovu objavila relaxačný efekt vyšívania a šitia. Moje výrobky sú vždy originálne a nikde nie sú dva úplne rovnaké kusy, keďže sú robene ručne. Inšpirujú ma moji kamaráti, na ktorých som trochu experimentovala s prvými vyrobenými kusmi a taktiež ľudové motívy, keďže tradície a folklór mám v krvi.

Zdroj text a foto:  facebook.com/SlofBow

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Ďalšie projekty #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" všetko krásne, čo doma máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.

ig fb tw pin

.Ochutnaj

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Tipy na reštaurácie a nákupy "s rozumom".

.Spoznaj

logo3

Spoznaj s nami tie pravé slovenské krásy a dominanty! Naše rozšírené foto príbehy z lokalít a regiónov, ktoré sme navštívili alebo vaše príbehy z regiónov, ktoré sú vašim domovom.

.Tradície

logo4

Spoznaj s nami slovenské ľudové tradície a zvyky, tradičné remeslá, folklórne súbory a kroje! Na Slovensku máme desiatky folklórnych súborov, vďaka ktorým sa uchovávajú naše zvyky a tradície.

.UžívamSi

Naše foto príbehy o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        podtatrami