SlofBow

Ako malé dieťa som rada sedávala vedľa starkej, ktorej ruky dokázali robiť zázraky s vlnou, ihlicami, háčikom či ihlou a niťou. Mala som asi 10 rokov, keď som sa naučila štrikovať a postupne aj háčkovať. Moja mamina veľmi rada vyšívala a spolu s ňou som podľahla krížikovej vášni. So strednou školou prišiel internát a veľmi málo voľného času, ktorý som chcela tráviť s rodinou. Našla som si novú záľubu v pečení. Až minulý rok, keď sa mojej kamarátke narodila dcérka som sa vrátila k ručným prácam a háčkovala som rôzne papučky, čiapočky a podobne. Momentálne som študentkou vysokej školy a popri učení sa som znovu objavila relaxačný efekt vyšívania a šitia. Moje výrobky sú vždy originálne a nikde nie sú dva úplne rovnaké kusy, keďže sú robene ručne. Inšpirujú ma moji kamaráti, na ktorých som trochu experimentovala s prvými vyrobenými kusmi a taktiež ľudové motívy, keďže tradície a folklór mám v krvi.

Zdroj text a foto:  facebook.com/SlofBow

Projekt #praveslovenske

logo1

Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje "Hrdo a Srdcom" slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, fotografie, hudbu, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

fb ig tw

.Ochutnaj #praveslovenske

logo2

Ochutnaj pravé slovenské výrobky od slovenských výrobcov! Zámerom projektu je propagovať kvalitné slovenské potraviny a ich výrobcov. Táto iniciatíva prichádza na podnet verejnosti, v ktorej prebieha diskusia na tému kvality a podielu slovenských potravín v predaji.

.Spoznaj #praveslovenske

logo3

Spoznaj tie pravé slovenské krásy a dominanty! "Národu všetko možno odňať: aj vlasť, zem i rieky, aj dediny možno vypáliť, národu možno odňať aj slobodu, ale nemožno mu vziať históriu, nemožno mu vyšklbnúť, čo nosí v duši a v srdci." Jozef Cíger Hronský

.UžívamSi #praveslovenske

Náš nový blog o tom, ako si môžeš užiť život na Slovensku. Pretože nie je potrebné cestovať tisícky kilometrov do luxusných rezortov. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, môžme si dať skvelú večeru či oddýchnuť si vo wellnesse... jednoducho každý deň zažiť niečo nové.

Ďakujeme partnerom:

iprofil        kolibamilk        prelika        grandcastle        sorea        hotelsolisko        komjathi        benesport

Send this to a friend